Tutvustus

Meil on hea meel teid tervitada. Siin tutvustame teile meie koeri ja kennelit. Meie kennel on eesti-saksa kennel. Kasvatame yorkshire`í terjereid ja meie kennelis elavad ka bolonja bichonid “Flocke” ja “Guccina”. Koerandusega on tegeldud aastast 1978 alguses Saksamaal ja aastal 2003 sai registreeritud ka Eestis kennel Nordics Hütte. Oleme osalenud erinevatel rahvusvahelistel kuulekuskoolitustel, seminaridel ja aretuskoolitustel.

Oleme registreeritud kasvatajana EKL-is (Eesti Kennelliidus), mis kuulub liikmesorganisatsioonina FCI-sse. Samuti oleme erinevate klubide liikmed. Kuulume Eesti Yorkshire Terjerite Tõuühingusse.

Meie aretus põhineb tervisel, korrektsusel (tõustandardile vastavus FCI) ja loomulikult parimal tõule omasel iseloomul. Meie koerad on iseloomukindlad truud perekoerad ja sõbrad kogu eluks. Meie kenneli kasvandikud elavad Soomes, Saksamaal, Valgevenes, Hollandis ja loomulikult Eestis.

Kennel asub Pärnu linnas. Meie kennelis ei ole aastaringi kutsikaid. Meie poolt kasvatatud kutsikad antakse loomulikult ainult parimatesse kätesse!

Kõik kutsikad saavad suure armastusega esimestest elupäevadest peale, 24 tundi meie pere poolt hoolitsetud, tõualaselt üleskasvatatud ja parimalt sotsialiseeritud.

Soovime teile head vaatamist

Maili ja Ralf Meskat

bolognese FCI standard 196

yorkshire terrier FCI standard 86

Nordics Hütte I-pesakond